KİT’lerde Çalışan Taşeron İşçiler Kadroya Geçebilir

KİT'lerde Çalışan Taşeron İşçiler Kadroya Geçebilir

Taşeron işçilerin kadroya geçişlerine ilişkin değerlendirmede bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KİT'lerde çalışan taşeron işçilerin de kendi bulundukları kurumda kadroya geçebileceklerini açıkladı.

12 Ocak 2018 - 12:32

Taşeron işçilerin kadroya geçişlerine ilişkin değerlendirmede bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KİT'lerde çalışan taşeron işçilerin de kendi bulundukları kurumda kadroya geçebileceklerini açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milletvekili buluşma günlerinde taşeron işçilerin kadroya geçişleri de gündeme getirildi. Milletvekilleri KİT'lerde çalışmakta olan taşeron işçilerin kadroya alınmaması durumuna yönelik seçmenlerden şikayet geldiğini belirttiler. Bu buluşma 2 saat 20 dk sürdü.

KİT'lerde Çalışan Taşeron İşçiler Kadroya Geçebilir
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, KİT'lerde çalışmakta olan taşeron işçilerin durumuna yönelik açıklama yaptı. Yapılan açıklamaya göre KİT'lerde çalışmakta olan taşeron işçilerin her biri kendi bulunduğu KİT'te kadroya geçebilir.

Kaynak: Ajans Haber
 

Bu haber 1724 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bayram sigirci
    7 ay önce
    Akp li olduğum halde herdefasinda yerel seçimde mahalemden sandık başında görevliydim herseye rağmen işten çıkartıldım işe ihtiyacım var öğrenim durumum orta öğretim mezunuyum vasıfsız beden işçisiyim kızımda selçuklu Üniversitesi İşletme Bölümü önlisans mezünü kpss 65 puan aldı elimizden tutan olmayınca boşta kaldık iş arıyoruz lütfen bizde Tc vatandaşıyız gerekli merciler bizimle ilgilensin cep 05426168000 lütfen çok ihtiyacım var
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nairobi Büyükelçiliği Sözleşmeli Sekreter Alıyor
Nairobi Büyükelçiliği Sözleşmeli Sekreter Alıyor
KYK 3 Bin İşçi Alımı Yapıyor
KYK 3 Bin İşçi Alımı Yapıyor