Namık Kemal Üniversitesi Hemşire ve Tekniker Alıyor

Namık Kemal Üniversitesi Hemşire ve Tekniker Alıyor

Namık Kemal Üniversitesi (Giderleri Özel Bütçe, Öz Gelir ve Döner Sermayeden karşılanmak üzere 17 personel almak için ilan verdi.

14 Kasım 2017 - 00:23

Üniversite Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine 16 hemşire ve  tekniker alıyor. En az lise mezunu ve yine en az 2016 KPSS puanı 50 olma şartı aranan ilanda başvurular başladı. 28 Kasım 2017 mesai bitimi başvuruların biteceği ilanda özel şartlar aşağıdaki gibidir.

1 Tekniker: Önlisans Makine Bölümü Teknik Programlar Alanı mezunu olmak, MEB Onaylı bilişim teknolojileri bilgisayar teknik servis ustalık ve usta öğreticilik belgesi olmak, Kurum otomasyon sistemleri yazılımların geliştirilmesi ve ORACLE veri tabanları konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak, Sanallaştırma (VMWARE, HORIZON VDI) teknolojileri yönetimi konusunda eğitim almış olmak ve en az 2 yıl tecrübeli olmak., Ağ topolojileri ve sunucu mimarileri konusunda en az 5 yıl tecrübe sahibi olmak.

14 Hemşire: Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak

1 Hemşire: Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak, 1 yılı Üniversite Hastanesinde olmak üzere, en az 3 yıl Ameliyathanede çalışmış olmak.

1 Hemşire: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümünden mezun olmak, 1 yıl Üniversite Hastanesinde olmak üzere, en az 2 yıl Ameliyathanede çalışmış olmak.

1 Hemşire: Hemşirelik Fakül.esi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak, 3 yılı Üniversite Hastanesinde olmak üzere, en az 4 yıl Yoğun Bakım ünitesinde çalışmış olmak

 

BAŞVURU ŞEKLİ

Adaylar müracaatlarını ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Müracaat sonunda adayların beyan ettikleri Kamu Personeli Seçme Sınav Sonuçları ÖSYM Başkanlığından Kurumumuz tarafından teyit edilecektir. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan adayların müracaatları kabul edilmeyecek ve haklarında Genel Hükümlere göre işlem yapılacaktır. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Başvuru tarihini geciktiren veya nitelikleri uygun olmayan adayların müracaatlarına işlem yapılmayacaktır. Sonuçlar KPSS puan sıralaması dikkate alınarak en geç 7 iş günü içinde www.nku.edu.tr. web adresinde mülakat tarihi ile birlikte yayınlanacaktır. Başarılı adayların listesi, işe başlamaları için gerekli evrak, başvuru zamanı ve yeri ile ilgili bilgilerin www.nku.edu.tr adresinden takip edilmesi gerekmektedir, adaylara yazılı ya da sözlü ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

Başvuruda İstenen Belgeler

 • Nüfus Cüzdan fotokopisi.
 • 2016 KPSS sonuç belgesi
 • Mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı sureti.
 • Erkeklerde askerlik durumunu gösterir belge.
 • 2 adet Fotoğraf.
 • İş deneyimini gösterir belge

Başvuru sonucunda atanmaya hak kazananların listesi www.nku.edu.tr adresinden ilan edilecektir.Her kadrosunun iki katı kadar Yedek belirlenecektir. Asil kazananlardan atanmak üzere başvuru olmadığı takdirde ilan edilen Yedek kazananlardan sırası ile çağrılacaktır.

ADRES ve İLETİŞİM

Adres: Namık Kemal Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı /Değirmenaltı Yerleşkesi /TEKİRDAĞ

Tel: 0282 250 14-02      0282 250 14-12      0282 250 14-13

Bu haber 5195 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • buse aytekin
  11 ay önce
  iş başvuru veya form hiç bir şey yok
 • Admin (Yönetici)
  11 ay önce
  Başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen Üniversite'den yapılıyor Buse Hanım.
 • ad-soyad
  11 ay önce
  alacakları kişilerin bi isimlerini yazmamışlar...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Engelli Personel Alımı Yapıyor
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü Engelli Personel...
1170 Nüfus Memuru Alınacak
1170 Nüfus Memuru Alınacak