Taşeron İşçilerin Kadroya Geçirilmesine İlişkin Açıklama

Taşeron İşçilerin Kadroya Geçirilmesine İlişkin Açıklama

Maliye Bakanı Naci Ağbal, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda konuşma yaptı. Yaptığı konuşmada taşeron işçilerin kadroya geçirilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

31 Ekim 2017 - 00:11

Maliye Bakanı Naci Ağbal, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda  konuşma yaptı. Yaptığı konuşmada taşeron işçilerin kadroya geçirilmesiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Plan ve Bütçe Komisyonunda 208 yılına ilişkin Bütçe ve Kesin Hesap Kanunu Tasarılarının üzerinde ve Sayıştay  görüşmelerinde komisyon üyesi milletvekillerine açıklamalar yapan Maliye Bakanı Ağbal, konuşmasında taşeron işçi konusuna ilişkin önemli açıklamada bulundu. 

Bakan Ağbal, taşeron işçi konusunda yapmış olduğu açıklamada yılbaşından önce bu tasarıyı Meclisten geçirmeyi hedeflediklerini belirterek model noktasında uzlaşıldığı zaman  duyuracaklarını aktardı

Maliye Bakanı Naci Ağbal'ın Taşeron Açıklaması,

"Taşeron işçilerle ilgili çalışmamız devam ediyor. Sayın Başbakanımızın ifade ettiği yılbaşından önce yasayı Meclisten geçirmeyi hedefliyoruz. Burada Bakanlar Kurulu bir model noktasında uzlaştığı zaman hükümet olarak  sizlerle paylaşacağız."

Bu haber 2127 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Tokat Çat Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Tokat Çat Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Yozgat Ozan Belediyesi Personel Alımı Yapıyor
Yozgat Ozan Belediyesi Personel Alımı Yapıyor